Forum Bdsm Fotki Filmy Rozmowy i nie tylko...
Forum o BDSM i nie tylko
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

O tym jak zostałam zdominowana w szkole i nie tylko

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bdsm Fotki Filmy Rozmowy i nie tylko... Strona Główna -> Opowiadania bdsm
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Podobało się?
Tak
0%
 0%  [ 0 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 0

Autor Wiadomość
olcia24




Dołączył: 07 Lip 2021
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Kraków/Kielce

PostWysłany: Śro 14:21, 07 Lip 2021    Temat postu: O tym jak zostałam zdominowana w szkole i nie tylko

Cześć mam na imię Ola, mam 24 lata. Myślałam już wcześniej żeby przelać swoje historie, spostrzeżenia i przemyślenia na przysłowiowy papier. Lecz dopiero teraz zebrałam się na odwagę, by podzielić się z innymi moimi doświadczeniami.

A zaczęło się to w pierwszej klasie liceum niedługo po moich 16-nastych urodzinach. Z powodów finansowych przeprowadziliśmy się z rodziną do większego miasta i musiałam zmienić szkołę. W tym wieku młodzież potrafi i lubi dokuczyć, a tak się akurat złożyło, że upatrzyła sobie mnie jako ofiarę koleżanka z klasy. Miała na imię Ulka. Była ładną rudowłosą i zielonooką, wysportowaną dziewczyną. Ja w odróżnieniu od niej nie byłam tak przebojowa i nie radziłam sobie najlepiej na lekcjach w-f. Podejrzewam, że to właśnie było pretekstem dla Ulki do notorycznego upodlania mnie, często publicznie i tylko dla własnej przyjemności. Nazywała mnie: łamagą, ofermą, wszą i dziwką. Biła, popychała, nie raz opluła, albo rzuciła we mnie osmarkaną chusteczką i krzyczała żebym to zjadła. Był to dla mnie horror dnia powszedniego. Niestety nikt się za mną nie wstawił, wszyscy uważali, że to śmieszne. Chłopaki mieli to gdzieś, a dziewczyny z czasem podłapały, że nie mam odwagi się przeciwstawić i też zaczęły mnie wykorzystywać. Nie tak jak Ulka, ale pamiętam, że wtedy nie było to dla mnie miłe.

Apogeum przyszło pewnego poranka, około pół godziny przed lekcjami. Weszłam do szkolnej toalety, a tam moja oprawczyni paliła porannego papierosa. Przestraszyłam się na jej widok i od razu chciałam uciec, ale Ulka chwyciła mnie za włosy i krzyknęła:

- Gdzie dziwko?! Chodź tu!

-Czego Ty ode mnie chcesz? Zostaw mnie! Co ja Ci zrobiłam?!

- Gówno! Zamknij mordę i na kolana! Będę z tobą robić, co mi się spodoba, bo jesteś taka żałosna. Na KOLANA kurwo!

Padłam przed nią na kolana, a ona dmuchała mi dymem w twarz.

- A teraz wystaw rękę, bo nie mam gdzie spetować.

W tym momencie zgasiła mi papierosa na ręku. Zawyłam z bólu, to było coś okropnego. Łzy lały mi się po policzkach

- Hahaha, dobra z ciebie popielniczka szmato. Teraz zobaczymy jak sprawdzisz się w roli mojego osobistego pucybuta. Liż moje buty!

- Nie! Nie zrobię tego daj mi spokój!!!

- Nie chcesz lizać butów Pani? No to zrobisz coś innego. – Po tych słowach z wielkim impetem usiadła mi na twarzy. Myślałam, że mi złamie kark swoim tyłkiem. Próbowałam się wyrywać, ale zaraz dostałam serie kopniaków w brzuch. Płakałam z bólu i upokorzenia pod jej pośladkami, a Ulka miała niezły ubaw i śmiała się tylko ze mnie.

- Całuj moją dupę suko! Oddawaj mi należytą cześć. No całuj jakoś nie czuje żeby twoje zawszone usta pieściły mój tyłeczek.

Zaczęłam z wielkim trudem i obrzydzeniem całować dupę Ulki. Pocieszałam się tylko tym, że jej tyłek nie jest nagi, więc nie było to dla mnie aż tak odrażające. Lecz po kilku minutach poczułam bardzo nieprzyjemny zapach i w tym samym czasie moja oprawczyni zaczęła się głośno śmiać. Szybko zrozumiałam, że Ula postanowiła sobie skorzystać z tego, że mój nos tkwi w jej tyłku i zaczęła mi pierdzieć prosto w nozdrza. Ponownie zaczęłam się szarpać, próbując się wydostać spod śmierdzących czterech liter sadystycznej koleżanki. Jednak Ulka cisnęła swoim tyłkiem mocniej w moją twarz i w końcu leżałam plecami na zimnej podłodze a twarzą dalej byłam wbita w jej dupę. Ulę bardzo bawiła cała ta sytuacja. Gdy przestała się śmiać i pierdzieć w mój nos, powiedziała:

- wywąchałaś już cały smrodek zasrana wszo? Mam nadzieje, że ci się podobało, bo od tej pory będę cię właśnie tak traktować. No a teraz dawaj zeszyt z matmy, bo muszę spisać lekcje i spadaj stąd.

Kiedy zaczęłam podnosić się z podłogi Ulka znów warknęła na mnie:

- Gdzie szmato głupia?! Kto ci pozwolił wstawać? Na kolanach glizdo pełzaj! A i jeszcze jedno ukłoń się ładnie i w podzięce ucałuj buty swojej Pani.

Wtedy już nie wytrzymałam i w napadzie złości powiedziałam coś, czego potem bardzo żałowałam:

- Wal się! Nie będziesz mnie tak traktować! Zobaczysz wszystko powiem dyrektorce! – Zaraz po tym dostałam serie otwartą dłonią w twarz. Zamroczyło mnie na moment, po czym znów znalazłam się na podłodze trzymana przez Ulkę za moje blond włosy.

- Nie tym tonem kurwo! To po pierwsze. Po drugie nie będziesz mnie straszyć, bo gówno mi możesz zrobić. Już jesteś zerem w oczach całej klasy, a jak piśniesz słówko to nie będziesz miała życia rozumiesz? I od dzisiaj masz się do mnie zwracać per Pani albo ewentualnie Wasza Wysokość. Lepiej to sobie zapamiętaj, bo jak nie będziesz grzeczna to będziesz obrywać jeszcze gorzej!

Szarpałam się i ryczałam jak małe dziecko. Wtedy Ulka, żeby mnie uciszyć i pokazać, do czego jest zdolna, wepchnęła mi głowę do kibla i spuściła wodę. To było straszne. Woda ze spłuczki ochlapała mi włosy i twarz. Naleciała do nosa i ust. Czułam się okropnie.

- Hahahaha! Teraz już rozumiesz dziwko gdzie twoje miejsce? Obiecaj, że już zawsze będziesz grzeczna i posłuszna.

Próbowałam złapać oddech i już dla świętego spokoju powiedziałam:

- Obiecuję.

- Pełnym zdaniem!

- Obiecuję, że już będę posłuszna mojej Pani.

Łzy ciekły mi po mokrej twarzy, czułam...

* podobało się? dalszą część opowiadania jak i kolejne części znajdziesz na moimi blogu Smile jeśli jesteś zainteresowany napisz do mnie na instagramie; blogerka_96 lub FaceBooku: Aleksandra Sucz *


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bdsm Fotki Filmy Rozmowy i nie tylko... Strona Główna -> Opowiadania bdsm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin